Популярний пристрій для куріння? - Відповіді експертів!

27 Вересня 2021 06:09  0  156

Ноу-хауПопулярний пристрій для куріння? - Відповіді експертів!

Щоб зайняти своє місце в світі електронних сигарет, вапорайзери пройшли великий шлях. Що ж стосується айкоса, то він досить швидко став популярним серед українців і не втрачає свої позиції до сих пір. Варто розібрати основні відмінності вапорайзерів від IQOS і поглянути на те, як діє кожен девайс.

Електронні сигарети існують на ринку вже кілька десятиліть. Вони були розроблені з чіткою метою: запропонувати альтернативу традиційному палінню. Відомо, що вапорайзери з'явилися задовго до популярного IQOS'а і спочатку використовувався в медичних цілях. Експерти з інтернет-магазину Дуда готові роз'яснити різницю між цими курильними девайсами і дати відповідь на дуже часте питання покупців: що краще - айкос або вапор?

У чому основна відмінність IQOS від вапорайзери?

Багатьом покупцям цікаво, схоже використання IQOS на вейпінг або це альтернатива вапорайзеру? Щоб дати відповідь на це питання, важливо розуміти, основна відмінність між двома пристроями: IQOS використовує тютюн як вихідну речовину для куріння. Що ж стосується вапорайзерів, то вихідною субстанцією може бути як тютюн, а так і рідина. Обидва типи зарекомендували себе, як більш здорова альтернатива звичайному палінню.

Основним нововведенням IQOS є технологія HeatControl, яка нагріває тютюн, а не спалює його. Це, здавалося б, проста заміна, що замість диму утворюється пар і це виключає утворення попелу і усуває ризик опіків. Принцип дії вапорайзерів теж заснований на нагріванні вихідної субстанції.

 


Так що ж краще? Варто відзначити, що система IQOS все ж набагато безпечніша, ніж традиційне куріння сигарет. Але багато країн забороняють використання цього девайса і не схвалюють його. Це виглядає дивно, адже з одного боку IQOS більш безпечний, але як виявилося не настільки, як вапорайзер.

Цей висновок зроблений не тільки на особистому досвіді, а й багато досліджень показують, що саме вапорайзери набагато безпечніші, при нагріванні вони виділяють набагато менше шкідливих речовин, ніж при курінні сигарет або того ж айкоса.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)