У школах району розпочалася гаряча пора: ДПА!

14 Травня в 16:21  0  334

ОсвітаУ школах району розпочалася гаряча пора: ДПА!

Шкільні екзамени – серйозне випробування та відповідальний крок кожного випускника. Саме результати державної підсумкової атестації є чистим показником якості знань, які учні здобули протягом навчання у початковій (4 клас), базовій (9 клас) та старшій (11 клас) школі.

 

У 2018 році ДПА здобувачів початкової освіти буде здійснена у формі підсумкових контрольних робіт з двох предметів: української мови (передбачає оцінювання результатів навчання з української мови та читання) і математики. Державна підсумкова атестація учнів 9-х класів буде здійснюватись у письмовій формі з трьох предметів: українська мова, математика та предмет за вибором.

 

Предмет за вибором, завдання до вказаних контрольних робіт та іспитів у 9-му класі, а також терміни їх проведення затверджуються рішенням педагогічної ради школи та наказом керівника закладу освіти.

 

У Пологівському районі в основному датами, визначеними школами як дні проведення шкільних екзаменів у початковій школі, є 15 та 17 травня, у базовій – 30 травня, 05 та 08 червня.

 

Шкільні іспити здобувачів повної загальної середньої освіти будуть проведені у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Основна сесія тестування триватиме від 22 травня до 13 червня, з чим пов’язано перенесення навчальних днів 22 та 24 травня на 12 та 19 травня відповідно і лише у тих закладах, які визначено пунктами тестування (КУ «Пологівський колегіум № 1», КУ « Пологівська СРШ І-ІІІ ступенів № 2», КУ «Пологівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4»).

 

Відділ освіти, молоді та спорту Пологівської райдержадміністрації бажає усім випускникам достойно пройти випробування, витримати напруження та вдало скласти державну підсумкову атестацію. Школам району – грамотно організувати і провести атестацію учнів випускних класів.

 

Батькам же випускників нагадуємо, що психологічна підтримка – це один з найважливіших чинників, що визначає успішність вашої дитини у складанні іспиту.

 

 

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Пологи (г.)