Дозвіл на рибу за 5 днів!

17 Листопада в 13:44  0  582

На районіДозвіл на рибу за 5 днів!

Депутати Верховної Ради проголосували за скорочення термінів і спрощення процедури видачі дозволів на промисловий вилов риби.

 

Терміни видачі дозвільних документів на промисловий вилов водних біоресурсів (риби) скорочено із 30 до 5 робочих днів.


Особливо важливими прийняті зміни є для підприємців Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Херсонської, Чернігівської та Черкаської областей.


Справа в тому, що через регіональну сезонність промислу значна частина рибалок у цих областях починає вилов риби не на початку, а в середині року.

 

Продавці риби на «Хитрому» ринку відзначають позитивний момент у цій зміні та відзначають, що це набагато полегшить та пришвидшить весь процес, адже раніше вони стикалися з проблемою: термін подачі документів на отримання дозволу вже минув і, відповідно, вони не могли отримати дозвіл.


Вочевидь, і торгівля проходитиме жвавіше. Зазначимо, що й зараз пологівці дуже активно взялися за свіжу рибку: розбирають швидко, незважаючи на те, що ціна деякої зависока.


Так, невеличкий пеленгас коштує 30-40 грн./кг, великий – 60-65/кг, товстолобик – 30-35 грн./кг, короп – 50 грн./кг. Й досі торгують раками, однак ціна рибної смакоти захмарна – 90 грн./кг.

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

r.gif

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)