У Пологах для садочка довідка не потрібна

29 Травня в 08:16  0  533

Події містаУ Пологах для садочка довідка не потрібна

З 1 червня в Пологівській громаді розпочинають свою роботу дитячі садочки. Ця новина порадувала батьків, які працюють і змушені шукати варіанти з ким залишити дитину вдома. Однак, відразу виникло питання: щоб дитину прийняли у дитсадок після карантину, чи потрібно у сімейних лікарів отримати довідку про здоров’я.

 

- Згідно з нормами діючих актів та вимогами постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21 травня № 25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) довідка для прийняття дитини в садочок після карантину не вимагається. Однак, це стосується здорових дітей без ознак ГРВІ. Якщо дитина має ознаки гострої респіраторної вірусної інфекції, або нещодавно перехворіла, або має загострення хронічних захворювань, чи прояви алергії (нежить, часте чхання, сльозоточивість очей) на тополиний пух, який зараз дуже активно літає по місту, довідка від сімейного лікаря обов’язкова, - інформує спеціаліст І категорії відділу соціального захисту та охорони здоров’я (з питань охорони здоров’я) Пологівської міської ради Наталія Івченко.

 

Варто додати, що з метою перевірки готовності закладів дошкільної освіти громади до початку роботи спеціалісти Пологівської міської ради провели об’їзд закладів. Всі нормативи та вимоги постанови Головного державного санітарного лікаря України дотримано.

 

Щоранку перед початком зміни буде проводитися температурний скринінг усім працівникам дошкільного закладу. Дітям температурний скринінг проводитимуть кілька разів на день: спочатку вранці перед при вході до садочка, далі кожні 4 години.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
3
Сміх
2
Жах
8
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)