У Чернігівському районі є чудо-село Довге Есть фото Есть видео

15 Травня в 14:21  0  1919

У регіоніУ Чернігівському районі є чудо-село Довге

Один в один побілені дерева та молоді насадження. Кожне деревце у залізній огорожі, щоб не зламали. Майже біля кожного двору однакові паркани та лавки, а на стовпах національні прапори. Так зустрічає село Довге, що у сусідньому Чернігівському районі. Журналісти rayonka.com побували на території та розпитали у місцевих, як їм удається у такому порядку тримати село.

 

Вправний господар

Жителі Довгого розповіли, що такий порядок у селі, бо на території вправний господар. Місцевий фермер, що орендує паї у селян старається для села та його жителів як може. У Довгому лише одна вулиця, фактично тут проживає трохи більше 200 людей. Допомагає та розвиває село керівник місцевої агрофірми, що тримає паї у селян, на базі його підприємства працює декілька десятків жителів села

 

Все для життя
Для селян чоловік облаштував сучасний тренажерний зал, а нещодавно збудував для юних футболістів справжнє професійне поле зі штучною травою, огорожею, глядацькими трибунами, величезними ліхтарями. На цей об’єкт, кажуть селяни, фермер витратив близько півтора мільйона гривень.

 

Сільський клуб тут нагадує європейську площу. Перед будівлею рівненько й акуратно викладена червона тротуарна плитка, установлені урни та лавки, усюди квіти, кущі, дерева. Фасад майорить різними фарбами. У такому ж порядку школа та дитячий садок. Вони, до речі, повністю на утриманні фермерського господарства. Люди пишаються своїм селом, зізнаються: ніде в окрузі не зустрічали подібного. Однак такий порядок на території вимагає і відповідної поведінки.

 

Не сміти, не бреши, не кради!
У населеному пункті діють свої правила благоустрою: біля кожного двору має коситися трава, білитися дерева, а сміття - Боже збав! Допомагає фермер усім та завжди, кажуть люди. Не відмовляє коли просять допомоги при лікуванні чи з транспортом, однак терпіти не може коли йому брешуть, п’ють на роботі та працювати не хочуть! Сам чоловік не публічний та спілкуватися із пресою не любить, однак всі з ким ми заводили розмову на вулиці розповідали про те, що їм подобається жити у Довгому.

 

Про будні села Довге розповіли місцеві жительки Катерина та Парасковія, дивіться у відео.

 

 

 

 

 

 

Автор: Катерина НІКОЛАЄВА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

robota_200_200_1.jpg

robota_200_200_2.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)