Держава підтримує пологівців, які вирощують молодняк ВРХ

5 Січня в 09:58  0  2644

У регіоніДержава підтримує пологівців, які вирощують молодняк ВРХ

Сільські домогосподарства Запорізької області активно користувалися можливостями державної програми підтримки тваринництва, в рамках якої здійснювалося нарахування та виплата фізичним особам дотації за утримання та вирощування молодняка великої рогатої худоби.

 

Про це йдеться в повідомленні Запорізької облдержадміністрації.

 

«Урядом в повному обсязі виконані зобов'язання по фінансуванню спеціальної бюджетної дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився в господарстві фізичних осіб, а також придбаний шляхом його переміщення від інших власників», - відзначили в ОДА.

 

У 2019 за отриманням спеціальної бюджетної дотації звернулися 11130 осіб. На особисті рахунки фізичних осіб направлено близько 27 млн ​​грн.

 

Найбільше звернень на отримання дотації надійшло від селян Пологівського, Приазовського, Приморського, Веселовського, Мелітопольського, Бердянського, Оріхівського, Чернігівського, Розівського, Токмацького, Більмацкого і Якимівського районів.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

25
Супер
5
Сміх
6
Жах
13
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)