В Україні буде введена класифікація вулиць за функціональним призначенням

25 Липня в 08:05  0  1074

На Вкраїні та у світіВ Україні буде введена класифікація вулиць за функціональним призначенням

Для правильної і ефективної організації роботи транспорту, а також безпечних і сприятливих умов для пішоходів в Україні буде введена класифікація вулиць за функціональним призначенням, тобто в залежності від того, на кого вони розраховані: на пішоходів, велосипедистів, громадський транспорт, автомобілі або суміжне рух .

 

«Зараз великі українські міста буквально поглинуті транспортними проблемами - постійні пробки, брак паркомісць, загазованість і збої в роботі громадського транспорту. Це треба міняти. І впровадження даної класифікації, в тому числі, може частково вирішити ці питання шляхом правильної організації руху в містах », - написав заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

 

Він пояснив, що сьогодні за таким принципом організовані вулиці в багатьох містах Європи. Саме тому вони є комфортними та зручними для проживання і пересування людей.Поетому в новому проекті змін до ДБН вже запропоновано ввести такі категорії вулиць (доріг):

 

пішохідна доріжка - з рухом виключно пішоходів і можливим суміжних рухом велосипедистів.

 

велосипедна доріжка - з рухом тільки велосипедистів. Також допускається епізодичне рух пішоходів при відсутності тротуару або пішохідної доріжки.

 

магістральна вулиця загальноміського значення - регульоване рух з широкими тротуарами, регульованими наземними пішохідними переходами, обов'язковими велодоріжками / велосмуги.

 

Цей список зараз допрацьовується, крім цього, відповідно до категорій вулиць за функціональним призначенням будуть встановлюватися вимоги і рекомендації до ширини кожної з цих функціональних зон.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

12
Супер
3
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)