Прийомній Машуні потрібна допомога

28 Квітня 2018 13:31  0  2956

ОсобистістьПрийомній Машуні потрібна допомога

Подружня пара Дмитра і Юлії Коробчук стала прийомною сім’єю для двох новонароджених двійняток Маші та Міли, яких залишила рідна мати. Їх історію ми публікували у Газеті від 21 лютого.


Батьки тішились і раділи від того що змогли подарувати двом прекрасним дівчаткам родину. Та вони і не підозрювали, що невдовзі на їх долю випаде нове випробування коли дізналися про хворобу однієї з дівчаток.


Семимісячній Машуні лікарі постановили діагноз - Сенсоневральна глухота, маленька зовсім не чує на обидва вушка. Причиною хвороби, кажуть лікарі, могла стати як вроджена вада, так і негативний вплив прийому сильних антибіотиків, якими лікували діток ще у пологовому будинку.


Тепер батькам доведеться по-справжньому боротися за здоров’я Маші аби вона могла рости повноцінною дитиною. Маші необхідна складна і дорога операція, але поки що навіть говорити про це зарано.


Наразі стоїть питання покупки слухових апаратів. За короткий термін родині необхідно знайти майже 80 тисяч гривень.


Частину коштів зібрали власними силами, але всю суму підняти, на жаль, не в змозі. Тому родина звертається до всіх небайдужих пологівців, які можуть та хочуть допомогти у придбанні слухових апаратів для дівчинки. Лікарі з області говорять, шанс що слух у дівчинки буде відновлено після встановлення апаратів, хоч і маленький, все ж таки є. На що і сподіваються рідні дитини.


Можете перераховувати кошти на картку Юлії Коробчук: 4149 4978 4805 4047


Бажаймо Машуні скорішого одужання, а батькам терпіння і сили. Робимо добрі справи разом!

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)