Питання допомоги АТОвцям обговорили цього тижня в РДА

9 Вересня в 11:43  0  1161

На районіПитання допомоги АТОвцям обговорили цього тижня в РДА

Минулого четверга, 7 вересня, в Пологівьскій РДа відбулося традиційне засідання Центру допомоги учасникам АТО. У засіданні прийняли участь заступник голови Пологівської РДА Ірина Півень, керівник Центру допомоги учасникам АТО Валерій Орловський, голова ГО «Ветерани АТО Пологівщини» Олег Воронін, голова ГО «Спортивний клуб самбо «Прайд» Володимир Донець, керівники та спеціалісти Пологівського ЦПМСД, Управління соціального захисту населення, Пологівського центру зайнятості, райдержадміністрації.


Під час засідання присутні обговорили ряд актуальних питань, щодо заходів, присвячені Дню визволення Пологівського району, зміни до районної програми «Назустріч людям» щодо виділених коштів для ГО «Ветерани АТО Пологівщини» для проведення соціально – психологічної реабілітації та отримання безкоштовних занять самбо дітьми учасників АТО у ГО «Спортивний клуб самбо «Прайд».


В Пологівському УСЗН поінформували, що на сьогоднішній день в Пологівському районі на обліку знаходяться 293 учасника бойових дій, 6 інвалідів війни та 2 сім’ї загиблих військовослужбовців. На чергу на санаторно-курортне лікування поставлено 21 військовий: 4 інваліди і 17 учасників АТО. За І півріччя 1 учасник АТО пройшов санаторно-курортне лікування, з 1 вересня санаторно-курортне лікування проходять 2 інваліда війни та 1 учасник АТО.


Професійну адаптацію пройшли з 22 грудня по 15 травня 8 учасників АТО за спеціальністю водій на категорію «С» та 12 на категорію «В». На чергу на професійну адаптацію поставлено 11 учасників АТО. Психологічну реабілітацію отримав 1 учасник АТО.


Управлінням соціального захисту населення з початку 2017 року здійснено відшкодування 67 учасникам АТО витрат на оформлення земельних ділянок з обласного бюджету у розмірі 293781,27 грн. На сьогодні 9 учасників АТО подали документи на відшкодування.


За повідомленням Пологівського районного центру зайнятості, на сьогодні на обліку перебуває 36 учасників АТО, працевлаштовані 70 чоловік, працевлаштовані за контрактом 10 осіб, взяли участь у громадських роботах тимчасового характеру 15 осіб.


На квартирний облік у Пологівській міській раді поставлено 16 військових: 1 учасників бойових дій та 1 інвалід війни. Забезпечено житлом 2 родини.


Торкнулися учасники засідання і питання отримання учасниками АТО пільгових рецептів. За інформацією Пологівського ЦПМСД, учасники АТО При наявності захворювання та медичних показань мають можливість звернутися до сімейного лікаря для отримання рецептів на безкоштовне лікування, згідно з Національним переліком лікарських засобів.


За інформацією Пологівської РДА

 

 

 

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)