У міру своїх можливостей намагаюся допомогти селянам

18 Квітня 2013 14:41  0  2433

ОсобистістьУ міру своїх можливостей намагаюся допомогти селянам

Для громадян прийом депутатом – шанс отримати необхідну допомогу, справедливість, і, врешті-решт, можливість бути почутим. Тому прямі зв‘язки та прийоми важливі для пологівців, особливо, якщо депутат вникає у кожну проблему і допомагає її вирішити.

Депутат Запорізької обласної ради Віктор Межейко щомісяця проводить депутатські прийоми на території Пологівського району. Але його відвідини ніколи не обмежуються тільки прийомом громадян. Про важливість таких депутатських заходів, про проблеми, з якими мешканці Пологівщини звертаються, Газета запитала у Віктора Межейка.


Вікторе Івановичу, Ви не обходите увагою дитячі садки, школи, сільські ради на тих територіях, які відвідуєте під час депутатського прийому. Депутатський прийом для Вас не просто захід, відповідний статусу?


Коли мене обрали до Запорізької обласної ради, я звернувся до обласного комітету з проханням: якщо мене вибирали від селищних рад, я маю проводити прийоми саме там, у тих радах, від яких я був обраний і за якими закріплений. Так, щомісяця я відвідую одну з сільських рад Пологівського району. Зазначу, що коли я почав проводити прийоми громадян, я був приємно вражений тим, наскільки серйозно та відповідально ставляться селяни до проблем рідного села, району, країни. На прийом, у середньому, звертається 10-15 осіб, з яких 2-3 потребують матеріальної допомоги. Як депутат, я маю право складати депутатські звернення, запити, зустрічатися з керівниками різних рангів, представниками правоохоронних органів. Це допомагає мені вирішувати проблемні питання, з якими звертаються громадяни. Після прийому громадян завжди роблю об‘їзд території – відвідую сільські будинки культури, школи, сільські ради, дивлюся, у якому стані кладовища, меморіали, спілкуюся з людьми. Якщо є у чомусь потреба, стараюсь допомогти власними коштами - придбати необхідну орг- чи аудіотехніку для школи, спортивний інвентар чи приладдя для фапу. Я сам виходець із села Чапаєвка, знаю та розумію сільське життя, його потреби та недоліки. Тому у міру своїх можливостей намагаюся допомогти селянам.

 

Чи трапляються випадки, коли Ви не маєте повноважень чи змоги допомогти людині, яка звернулася до Вас на прийом?


Безумовно. Важко вирішити проблеми, які стосуються законодавчих питань, наприклад, проблему з виплатою коштів дітям війни. Депутати обговорювали це питання на сесії обласної ради і дійшли висновку, що його варто вирішувати на законодавчому рівні. У цьому випадку допомогли народні депутати України, які підготували відповідні звернення до Верховної Ради. Це ж стосується й питань, пов‘язаних із землею, паями. У таких випадках депутатський корпус складає звернення до Верховної Ради, Кабінету Міністрів, Президента.

 

Ви є ініціатором проведення в області щорічного конкурсу на краще впорядкування меморіалів, пам‘ятників, братських могил та інших місць поховання захисників Вітчизни у роки ВВВ. Як проходить цьогорічний конкурс та які з оглянутих Вами меморіалів заслуговують на перемогу, а які варті уваги та руки майстрів?


Ми вже отримали дані з сіл, селищних рад, районних центрів. Після цього пройде засідання робочої групи, і 22 квітня розпочнеться об‘їзд меморіалів. Результати конкурсу будуть відомі 26 квітня. Пологівський район цього року представив два об‘єкти. Перший – надзвичайно гарний меморіал загиблих у роки Великої Вітчизняної війни у селі Решетилівка. Колись там було поселення, а зараз чудовий парк, який працівники сільської ради добре доглядають. Другий об‘єкт – меморіал загиблим воїнам у селі Тарасівка. Процес реставрації таких пам‘ятників безперервний. Зазначу, що Пологівський район завжди звертав на себе увагу. Пологівці дбайливо ставляться до меморіалів. Проте, звісно, є й такі, яких час не милує. До таких належить гарна стела у селі Новокарлівка. Я планую виділити свої кошти для реставрації цього пам‘ятника. Сподіваюся, мене підтримують місцеві фермери. На стелі вигравірувано багато імен, які ми і наші нащадки не маємо забувати.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)