З 1 грудня зросте розмір допомоги з безробіття

30 Листопада в 08:00  0  928

На Вкраїні та у світіЗ 1 грудня зросте розмір допомоги з безробіття

Максимальний розмір допомоги з безробіття збільшиться до 8408 грн

 

В Україні з 1 грудня відповідно до закону про державний бюджет на 2019 рік збільшиться один з ключових соціальних стандартів - прожитковий мінімум, від розміру якого залежать соціальні та трудові виплати, серед яких допомога з безробіття. Про це повідомили у Київському міському центрі зайнятості.

 

Таким чином, з 1 грудня максимальний розмір допомоги з безробіття збільшиться до 8408 гривень.

 

“Сьогодні прожитковий мінімум на одну особу становить для працездатних осіб 2007 грн, а з 1 грудня зросте до 2102 грн. Це означає, що ті, хто отримує максимальну допомогу з безробіття (яка вираховується у відсотковому співвідношенні від середнього доходу за останні 6 місяців роботи й не може перевищувати зараз 8028 грн), з 1 грудня будуть отримувати більше - 8408 грн за місяць (4 прожиткові мінімуми)” - наголосили у центрі зайнятості.

 

Водночас розмір мінімальної допомоги з безробіття залишиться без змін – 610 грн (для осіб, які сплачували страхові внески менш як 6 місяців). Тобто, розмір допомоги з безробіття коливається від 610 до 8408 гривень, в залежності від страхового стажу і розміру заробітної плати, отримуваної перед звільненням. Середній розмір допомоги за жовтень у м. Києві склав 6293 грн.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
2
Сміх
2
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)