За регулярне знущання над дружиною пологівця чекає кримінальна відповідальність

3 Березня в 14:38  0  1759

На районіЗа регулярне знущання над дружиною пологівця чекає кримінальна відповідальність

Пологівським відділом Токмацької місцевої прокуратури неодноразово зверталась увага мешканців Пологівського району на змінах в законодавстві України. Зокрема щодо встановлення з 2019 року кримінальної відповідальності за домашнє насильство.

 

Так, за вчинення злочину. передбаченого ст. 126-1КК України (домашнє насильство) передбачено покарання вигляді громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк до двох років.

 

Додатково повідомляємо, що кримінальні провадження щодо злочинів, пов’язаних з домашнім насильством, неможливо закрити на підставі відмови потерпілого (його представника) від обвинувачення у провадженні у формі приватного обвинувачення, оскільки відповідні зміни внесено Законом України від 6 грудня 2017 року до пункту частини 1 статті 284 КПК України. За наявності достатньої кількості доказів (покази свідків, висновки експерта тощо) справу буде скеровано до суду, а правопорушника в будь-якому випадку буде притягнуто до кримінальної відповідальності.

 

Зокрема, Пологівським відділом Токмацької місцевої прокуратури в лютому до Пологівського районного суду скеровано обвинувальний акт за підозрою місцевого мешканця Пологівського району у вчиненні саме злочину, передбаченого ст.126-1 КК України. Як встановлено, чоловік з липня 2019 року систематично вчиняв домашнє насильство відносно своєї співмешканки, за що його тричі було притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.173-2 КУпАП. Нехтуючи неодноразовими притягненнями до адміністративної відповідальності вказана особа продовжила вчиняти домашнє насильство щодо свої співмешканки, що в подальшому і стало підставою для реєстрації кримінального провадження.

 

Наразі кримінальне провадження відносно вищевказаної особи перебуває на розгляді в Пологівському районному суді та йому загрожує кримінальне покарання.

 

Довідково: за вчинення вказаного злочину передбачено покарання у виді громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до двох років.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

13
Супер
4
Сміх
18
Жах
9
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)