Пологівський РЕМ долучиться до страйку

29 Жовтня в 11:32  0  732

На районіПологівський РЕМ долучиться до страйку

У п’ятницю, 28 жовтня, відбулася конференція трудового колективу «Запоріжобленерго», в якій взяли участь і працівники Пологівського РЕМу.


Вони розповіли, що на цій конференції енергетики прийняли рішення провести страйк, який почнеться 14 листопада і триватиме до повного розрахунку заробітної плати. Затримка – два місяці. На сьогоднішній день заборгованість перед трудовим колективом компанії складає близько 50 млн. гривень.


«За словами керівництва ВАТ «Запоріжобленерго», на сьогоднішній день робота компанії практично зупинена діями НКРЕКУ. Проте представники НКРЕКУ вважають, що «Запоріжобленерго» погано працює зі своїми боржниками, тому на їх рахунках мало коштів. У свою чергу керівництво обленерго всі претензії на свою адресу вважає необґрунтованими», - про це йдеться на одному із обласних сайтів.


Заручниками ситуації в цій конфліктній ситуації стали звичайні робітники, які залишились без зарплати. До того ж постраждати можуть і споживачі.


- Всі об'єкти, енергопостачання яких за законом має бути безперервним, будуть забезпечені електроенергією. Однак іншим нашим споживачам ми, в разі проведення страйку, таких гарантій дати не можемо, - сказав голова обласної профспілкової організації «Запоріжобленерго» Микола Бакин (цитує інтернет-портал «Репортер»).


Чи позначиться страйк на жителях Пологівського району? Поки що ніхто відповісти не може. Якщо вимикатимуть електроенергію в оселях, тоді всією громадою будемо бастувати. Сподіваємось, до цього не дійде і всім енергетикам виплатять заборговану зарплату.

 

 

 

Автор: Оксана БЕВЗЮК

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

agroglobal.jpg

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)