Експерт спрогнозував курс долара до кінця літа

12 Серпня в 08:46  0  3192

На Вкраїні та у світіЕксперт спрогнозував курс долара до кінця літа

Розворот до девальвації до кінця літа неминучий

 

На співвідношення пари гривня/долар в Україні впливають переважно вітчизняні експортери. Однак розворот до девальвації до кінця літа неминучий.

 

Таку думку висловив глава підрозділу з фінансового аналізу корпорацій групи ICU Олександр Мартиненко.

 

“Наразі курс підтримується експортерами, які купують гривню під поточні витрати на початку місяця, а також на оплату податку на прибуток протягом другої декади серпня”, – сказав він.

 

За його словами, ця підтримка буде короткостроковою – активізуються українські імпортери, а також “дочки” іноземних компаній в Україні, які збільшать попит на долар. Водночас очікується зниження попиту на гривню з боку нерезидентів, які купують ОВДП, що і було одним з головних чинників рекордного зміцнення гривні.

 

“Тиск на курс зростатиме через активізацію імпортерів до початку осіннього бізнес-сезону і продовження репатріації дивідендів українськими “дочками” іноземних компаній. Підтримка гривні з боку іноземних інвесторів в ОВДП значно знизиться через рішення Мінфіну обмежити обсяги випуску цих інструментів до 3 млрд грн на тиждень. Таким чином, до осені гривня вже буде торгуватися в діапазоні 26-26,5 грн/дол.”, – резюмували в ICU.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
1
Сміх
2
Жах
16
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)