Курс гривні вже перетнув відмітку 26 грн. за долар США

16 Листопада в 07:22  0  152

На Вкраїні та у світіКурс гривні вже перетнув відмітку 26 грн. за долар США

У НБУ обіцяють підтримати стабільність гривні валютними запасами

 

15 листопада 2016 року на українському міжбанківському валютному ринку долар здорожчав до 26,14/26,28 грн. У Нацбанку це пояснюють політичними чинниками.

 

"На міжбанківський валютний ринок України цього тижня продовжує тиснути політична нестабільність, попри наявність сприятливих фундаментальних зовнішніх факторів. Хоча Україна продовжує отримувати значні надходження валютної виручки від експорту зернових та олії, а ціни на сталь та залізну руду на світових ринках відновили зростання, загострення політичної напруги викликає нервозність на валютному ринку, що нівелює вплив цих сприятливих чинників. Як наслідок, курс гривні сьогодні вже перетнув відмітку 26 грн. за долар США.

 

Відтак, подальша дестабілізація політичної ситуації загрожує розгойдуванням курсу гривні й відповідними негативними наслідками для економіки України", – наголосив заступника голови Національного банку України Олег Чурій, якого цитує прес-служба регулятора.

 

У НБУ обіцяють, що підтримають стабільність гривні золотовалютними запасами.

 

"Національний банк уважно спостерігає за розвитком ситуації на валютному ринку і має достатній обсяг міжнародних резервів на рівні 15,5 млрд доларів США, щоб згладити надмірні коливання обмінного курсу в разі їхнього подальшого посилення", – запевнив Чурій.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)