У Пологах документи для зарахування до першого класу можна подати онлайн

29 Квітня в 08:35  0  489

ОсвітаУ Пологах документи для зарахування до першого класу можна подати онлайн

Терміни подачі продовжили на місяць - до 1 липня. До того ж, на час карантину з переліку документів, які подають для зарахування, прибрали медичну довідку. Її батьки можуть донести вже після зняття карантинних обмежень.

 

На сайті кожного навчального закладу Поліг є функція реєстрації у 1 клас. Батьки можуть зареєструвати свою дитину онлайн.

 

З наступного тижня керівникам навчальних закладів запропоновано на сайтах шкіл розмістити інформацію, що заяви і документи будуть приймати у відсканованому вигляді. Оригінали батьки принесуть вже після того, як закінчаться карантинні вимоги.

 

Сьогодні батькам досить подати два документа: заяву та свідоцтво про народження дитини у відсканованому вигляді.

 

Третім документом при прийнятті до навчального закладу є медична довідка форми 086. Але враховуючи, що зараз карантинні заходи, не всі змогли пройти вузьких фахівців і, можливо, не отримали цю довідку.

 

При зарахування учнів до 1-х класів є перша черга. Це учні, які проживають на території обслуговування. Адже кожен навчальний заклад має свою територію обслуговування. На сайті навчальних закладів батьки можуть ознайомитися, до якого закладу територіально вони підпорядковуються.

 

Традиційно приймати заяви на прийом першачків школи почали з квітня. Триватиме прийом до 31 травня. Але через карантин терміни продовжили на місяць, до 1 липня.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)