На жаль, знову програли

5 Серпня 2012 23:02  0  1830

   Гра "Мінерал" - "Агро-Осипенко" розпочався доволі оптимістично, спочатку гра йшла на рівних. Проте через невеликий проміжок часу стала проявлятися перевага бердянців, їх атаки були більш гострими та швидкими а захист без особливих зусиль ліквідували слабенькі спроби нападу пологівців. І, як наслідок активних дій гравців "Агро-Осипенко", їх чергова атака по нашому правому флангу закінчилася навісом м'яча в точку одинадцятиметрової позначки, де центр захисту зовсім не завадив гравцю бердянської команди головою забити гол з близької відстані.

 

   Незрозумілою була поведінка захисту "Мінералу" - в штрафному майданчику одночасно були 5 гравців захисту і троє гравців атаки "Агро -Осипенко", захист статично стояв, мабуть, в надії на товаришів по команді, в той час як бердянці швидко й різко рухаючись заволоділи м'ячем. Цей гол зовсім не спантеличив пологівців, вони продовжували будувати комбінаційну гру, і при атаці правим флангом, захисник бердянської команда звалив нападаючого "Мінералу" в своєму штрафному майданчику. Суддя без вагань призначив пенальті, що було цілком справедливо. Гравець "Мінералу" спокійно, не сильним ударом, "на техніку", послав м'яч в ворота "Агро-Осипенко". Глядачі на стадіоні піднеслися духом, з'явилася надія, що все ще зміниться на краще.

 

    На жаль, під кінець першого тайму Осипенківці зробили собі подарунок "в роздягальню": після затяжної багатоходової атаки "Мінерала", до якої піключилися гравці середньої лінії та захисту пологівців, була проведена швидка контратака "Агро-Осипенко" по центру поля. Пологівці не встигли своєчасно відійти до своїх воріт, наш єдиний центральний захисник спробував в "підкаті" вибити м'яч, проте програв позицію, не дістав м'яча, нападаючий бердянець вийшов один-на-один з воротарем і технічно та влучно забив другий гол. Після перерви малюнок гри не змінився, став помітний різний стиль гри команд: гравці "Агро-Осипенко" були більш мобільними, багато рухались, догравали ігрові епізоди до кінця, добре виходили на перехват м'ячів, завершували контратаки влучними ударами по воротах, хоча мали й свої вади. "Мінерал" грав повільніше, часто програвав середину поля, слабо використовував флангові атаки, гравці дозволяли противникам часто бити по воротах. Вдало та надійно грав воротар "Мінералу", в пропущених голах немає його жодної вини.

 

   Невдовзі після перерви "Мінерал" пропустив третій гол після флангової атаки "Агро-Осипенко". Зроблені заміни "Мінералу" підсилення не принесли, та й гравців (з моєї точки зору) замінили зовсім не тих, кого потрібно було. За 25 хвилин до закінчення гри бердянці почали робити багато замін, даючи можливість пограти гравцям не стартового складу, що дало змогу пологівцям дещо вирівняти гру і за 8 хвилин до закінчення матчу забити другий гол. Отже, з рахунком 2:3 "Мінерал" знову програв, проте в жорсткій боротьбі і показав непогану гру з сильною командою.

 

 

 

 

 

 


Прислал: Док

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

В рубрике "Народная новость" публикуется любая информация не содержащая рекламу, личную (конфиденциальную) информацию. Информация не является официальной, не проверяется и не рецензируется. Редакция за достоверность информации в разделе "Народная новость" не отвечает и ответственности не несет. Редакция может не разделять точку зрения автора данной публикации.Модератор имеет право на своё усмотрение блокировать часть информации или убрать её полностью с публикации. Если Вас не устраивает в чем-то опубликованный материал, выскажите своё мнение в комментариях. В исключительных случаях Вы можете отправить свои претензии по адресу rayonka@gmail.com (не забудьте указать свои ФИО, контактный телефон, email и если необходимо, свою должность) и администрация сайта свяжется с Вами для принятия дальнейшего решения вопроса о публикации статьи на сайте.

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)