«Людина живе до тих пір, допоки про неї пам’ятають…» Есть фото

7 Квітня 2014 10:54  0  3504

Народна новина«Людина живе до тих пір, допоки про неї пам’ятають…»

Саме ці слова стали лейтмотивом зустрічі воїнів-інтернаціоналістів Пологівського району та вчителів і учнів Тарасівської ЗОШ І-ІІ ступенів. Ось уже 15 років весною, а саме першої суботи квітня, представники ветеранської організації воїнів-інтернаціоналістів Пологівського району приїжджають до Тарасівки, щоб вшанувати пам’ять нашого земляка Івана Івановича Руденка, який загинув в далекому 1968 році в Чехословаччині, залишившись навічно дев’ятнадцятирічним. Молодий гарний хлопчина Ваня Руденко віддав найдорожче, що в нього було – своє єдине та неповторне життя. Можливо хтось запитає: «Для чого? Кому це потрібно?» А для того, щоб над нашими головами завжди було мирне небо і щоб тисячі і тисячі хлопчаків та дівчат могли жити та здійснювати свої мрії.

 

Краще за всіх це розуміють саме ті люди, які пройшли неймовірно важкими шляхами локальних війн, яким довелося брати участь у військових діях далеко за межами рідної країни. Вони небагатослівні, але кожне їхнє слово виважене, вони завжди виконують свої обіцянки, вони не хизуються своїм минулим, а більше тривожаться за наше сьогодення та майбуття.

 

Отож і сивочолі воїни-інтернаціоналісти, яким довелося пройти шляхами воєн в 60-ті роки минулого сторіччя і молоді їхні побратими, яким довелося воювати в Афганістані та Югославії, покинувши всі свої справи, 5 квітня вшанували пам’ять свого побратима І.І. Руденка на цвинтарі нашого села.

 

 

З теплими та щирими словами до всіх присутніх звернулися Дяченко Володимир Володимирович та Садовий Сергій Олексійович. В їхніх словах прозвучала впевненість в тому, що співпраця між колективом Тарасівської школи та ветеранською організацією будуть продовжуватися й надалі, висловили впевненість в тому, що школярі продовжуватимуть доглядати за могилою свого земляка.

 

Сільський голова Ходус Наталія Петрівна в своїх словах висловила глибоку вдячність ветеранській організації, всім воїнам-інтернаціоналістам за їхню постійну допомогу школі, за активну життєву позицію. Також зі словами щирої вдячності до воїнів-інтернаціоналістів звернувся директор Тарасівської школи Діденко Олександр Васильович. Він подякував за допомогу, яка надається ветеранською організацією та спонсорами, що допомагають їм у організації багатьох добрих справ, а саме допомогу в організації виховних заходів, присвячених вшануванню пам’яті І.І. Руденка, в організації та проведенні спортивних змагань імені нашого односельця – воїна-інтернаціоналіста І.І. Руденка, в виділенні коштів для проведення ремонтних робіт в спортивному залі школи. А цього року наші друзі-ветерани допомогли поновити пам’ятний знак біля липи, яку посадив І.І. Руденко, коли ще був школярем. Цьогорічна зустріч і почалася з покладення квітів до оновленого пам’ятного знака.

 

А завершили мітинг-пам’ять школярі. Вони закликали пам’ятати всіх, хто поліг в боях, робити все для збереження миру на землі. Всі присутні вшанували пам’ять Івана Івановича Руденка священною хвилиною мовчання.

 

Боговін Святослав Олександрович разом зі своїми побратимами поклав квіти та вінок до могили нашого односельця та до могил його батьків, які теж уже відійшли у вічність.

 

В організації проведення дня вшанування пам’яті воїна-інтернаціоналіста І.І. Руденка допомогли спонсори: головний директор ВАТ «Дніпрокераміка» Чеберко А,І., директор «Соя Протеїн-продукт» Кононенко О.В., приватний підприємець Пилипенко В.Ф., приватний підприємець Бондаренко В.П., приватний підприємець Реутченко Л.Н.

 

Дорогі наші друзі, воїни-ветерани, воїни-інтернаціоналісти, дякуємо вам за те, що ви є поруч з нами, за ваші щирі небайдужі серця, за ваші прагнення змінити наш світ на краще. Бажаємо вам багато-багато літ щасливої долі, нехай вам завжди здоровиться, нехай в ваших затишних домівках панують злагода, добробут, мир. Щасти Вам.

 

Доля В.П.

Заступник директора
Тарасівської ЗОШ І-ІІ ступенів

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

В рубрике "Народная новость" публикуется любая информация не содержащая рекламу, личную (конфиденциальную) информацию. Информация не является официальной, не проверяется и не рецензируется. Редакция за достоверность информации в разделе "Народная новость" не отвечает и ответственности не несет. Редакция может не разделять точку зрения автора данной публикации.Модератор имеет право на своё усмотрение блокировать часть информации или убрать её полностью с публикации. Если Вас не устраивает в чем-то опубликованный материал, выскажите своё мнение в комментариях. В исключительных случаях Вы можете отправить свои претензии по адресу rayonka@gmail.com (не забудьте указать свои ФИО, контактный телефон, email и если необходимо, свою должность) и администрация сайта свяжется с Вами для принятия дальнейшего решения вопроса о публикации статьи на сайте.

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)