Пологівці збирають кошти на пам’ятник Ромео Гаспаряну

23 Липня в 12:45  0  1489

АктуальноПологівці збирають кошти на пам’ятник Ромео Гаспаряну

Ініціативна група батьків вихованців зразкового аматорського хореографічного колективу «Союз» звертається до всіх небайдужих людей із проханням зібрати кошти для увінчення надгробного пам’ятника Ромео Гаспаряна, заслуженого діяча культури України, видатного хореографа, пологівця, який передчасно пішов із життя.

 

Нагадаємо, його серце зупинилося 29 червня у місті Одеса де Ромео Гаспарян разом із своїми вихованцями брали участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Казки Чорного моря».

 

Участь у конкурсі для «Союзу» була успішною: зразковий аматорський хореографічний колектив «Союз» Пологівського РБК виборов титул «ГРАН-ПРІ».

 

Але вночі цього ж дня перемога набула сумної окраси. На превеликий жаль, керівник колективу не впорався з хворобою, і його душа пішла у небуття.

 

 

Для того щоб підтримати своїми фінансами рідних Ромео Самвеловича у встановленні пам’ятнику, перераховуйте кошти на картку-рахунок в “Ощадбанку” 26259000311411 на ім’я Гаспарян Марини Петрівни.

 


 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)