Пологівцям почали приходити бланки для укладання нових договорів з розподілу електричної енергії

22 Грудня в 19:37  0  1783

На районіПологівцям почали приходити бланки для укладання нових договорів з розподілу електричної енергії

Відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» з 1 січня 2019 ПАТ «Запоріжжяобленерго» стає Оператором системи розподілу на території Запорізької області. Компанія і далі буде відповідати за якість і надійність електрозабезпечення, експлуатувати і ремонтувати лінії електропередач, підстанції та інші енергооб'єкти, здійснювати підключення до електромереж і відключення від них. Поставками електроенергії (її продажем) споживачам буде займатися енергопостачальник.

 

У зв'язку з цим зміною статусу і функцій ПАТ «Запоріжжяобленерго» проводить кампанію з укладання нових договорів зі споживачами - на надання послуг з розподілу електричної енергії. Ця процедура максимально спрощена - споживачеві досить підписати Заяву на приєднання до умов Договору, який є публічним, і передати його в енергокомпанію будь-яким зручним для них способом.

 

Пологівцям разом з рахунками за електроенергію за листопад вже почали приходити бланки таких Заяв. Їх необхідно підписати і або відправити поштою (на адресу ПАТ «Запоріжжяобленерго»: 69035, м. Запоріжжя, вул. Сталеварів, 14), або особисто занести у вікно довідок абонентської служби РЕМу.

 

Якщо в силу будь-яких причин споживач не зробить цього до 1 січня, відповідно до затвердженої НКРЕКУ спрощеної процедурою, він все одно буде вважатися приєдналася до умов Договору на надання послуг з розподілу електроенергії, якщо продовжить її споживати і оплачувати.

 

Для населення з 1 січня фактично нічого не зміниться. Побутовому споживачеві треба буде оплачувати тільки один рахунок, виставлений Постачальником універсальних послуг, тобто Енергопостачальник, який буде постачати електроенергію за регульованим державою тарифом. (На території Запорізької області функції Постачальника універсальних послуг покладено на ТОВ «Запорожьеелектропоставка»). А вже цей Постачальник з отриманих від населення грошей буде перераховувати кошти ПАТ «Запоріжжяобленерго» за розподіл. Сам тариф для населення також поки залишається без змін.

 

Примітка: Більш докладно про функції та обов'язки Постачальника універсальних послуг, а також про процедуру укладення з ним договору на поставку електроенергії можна дізнатися на сайті ТОВ «Запорожьеелектропоставка»: www.zpep.com.ua

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)