Пологівці вже майже третю добу не можуть дістатися домівок

25 Березня в 13:00  0  2297

На Вкраїні та у світіПологівці вже майже третю добу не можуть дістатися домівок

До редакції звернувся Андрій, житель Гуляйпільського району з листом обурення

 

"23 березня з Польщі прибув спецпотяг з українцями. На відміну від жителів Черкас, Житомира та Херсона, запоріжців ніхто не забрав зі столичного залізничного вокзалу. Станом на 20:00 24 березня люди із Запорізького регіону знаходилися на залізничному вокзалі просто неба, бо звідти їх прогнали працівники. Заробітчанам із Запоріжжя, Гуляйполя та Поліг довелося поневірятися в очікуванні омріяної дороги додому"

 

Андрій чекав на повернення з Польщі дружини та її сестри, але дізнавшись, що зі столичного вокзалу людей ніхто не повіз до Запоріжжя, страшенно розхвилювався та почав бити на сполох до всіх інформаційних служб, телефонував навіть на урядову гарячу лінію.

 

"Ми навіть подумати не могли, що доведеться чекати так довго! З приміщення залізничного вокзалу нас нахабно вигнали, аргументуючи свої дії дезінфекцією приміщення. Поки ми чекали на перевізників (вже під відкритим небом, на холоді) прибували спец потяги з іншими заробітчанами. 24 березня приблизно о 21:00 нарешті приїхав автобус і ми вирушили у Запоріжжя. О 7 годині ранку заробітчани прибули на місце призначення" - повідомляє дружина пана Андрія.

 

“Разом із знайомими, ми поїхали забирати своїх рідних з обласного центру. Дуже прикро, що не вистачило місця для двох пологівців, Максима та Тетяни. За ними ніхто не зміг приїхати. Люди намагаються зв'язатися бодай з кимось з рідних чи знайомих, проте станом на 10:00 ранку половці ще залишались у Запоріжжі”, - говорить Андрій.

 

Із карантнинних заходів прибувшим в поїзді лише переміряли температуру і вони заповнили облікові картки.

 

На вокзалі з цим питанням до людей навіть не підходили.

 

Чи дісталися наші земляки домівок, наразі невідомо, але багатостраждальне повернення на Батьківщину вони точно пам'ятатимуть ще довго.

 

Автор: Ольга АНГЕЛОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

13
Супер
4
Сміх
49
Жах
15
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)