Чому все більше платників податків, а особливо платників податку на додану вартість віддають перевагу електронному звітуванню?

25 Грудня 2011 17:30  0  2073

   У Пологівській МДПІ пояснюють: 

 

   Не таємниця, що чимало платників прийняли рішення про перехід на електронне звітування після проведення особистих бесід керівництва МДПІ з керівниками підприємств та підприємцями. Після переходу на електронне звітування неодноразово висловлювались подяки від бухгалтерів за переконання керівництва укласти договір з податковою та придбати електронний цифровий підпис. За словами бухгалтерів, які звітують в електронному вигляді, це досить зручно, суттєво економить робочий час та кошти підприємства, які витрачались на поїздки до податкової та паперову звітність . Навіть у сільській місцевості, де якість Інтернет - зв'язку досить низька платники уклали угоди і успішно звітують засобами E_mail.

 

   Вагомим аргументом переходу на електронне звітування для платників податку на додану вартість є законодавчо визначена необхідність реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі(з 1 січня 2012 року реєстрації підлягають всі накладні із сумою понад 10 тис. грн та податкові накладні на поставки підакцизних або імпортованих товарів незалежно від суми ПДВ), оскільки для здійснення цієї процедури необхідно виконати ті ж вимоги, що і для подання звітності.

 

Свои вопросы задавайте по тел. 2-36-76, либо присылайте по адресу
vopros-rayonka@list.ru   

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)