“Добра глина” десятий рік поспіль є родзинкою Сорочинського ярмарку Есть фото Есть видео

28 Серпня 2019 10:02  0  2499

Знай наших“Добра глина” десятий рік поспіль є родзинкою Сорочинського ярмарку

Сорочинський ярмарок — універсальна колоритна виставка-ярмарок. На 16 га землі збираються ведучі підприємства зі всієї України аби презентувати свою продукцію. І ось талановиті пологівці ще з 1999 року беруть участь у наймасштабнішому торговому святі країни.

 

 

“Цього року ми очікували гіршого результату, але все вийшло дуже добре! Ми успішно представили свою продукцію та гарно законтрактувалися”, — коментує успіх Віктор Нагурний.

 

Добра глина — художньо-керамічна майстерня Лариси та Віктора Нагурних, яка прославляє не тільки свій бренд, а й наше місто не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Продукція “Доброї глини” тільки в лінійці посуду “Вишенька” налічує аж 250 найменувань. Потужний творчий колектив не знає меж у своїй творчій роботі, тому постійно розвивається і збільшує виробничий потенціал.

 

Чудово, що на Сорочинський ярмарок і саме до нас приїздять не лише нові покупці, а вже й постійні поціновувачі, зазначають наші майстри. Хтось із метою привітатися та зробити пам'ятну покупку, хтось вже вкотре поповнити колекцію новими виробами, а хтось — просто підтримати та побажати успіху.

 

 

У чому ваша перевага серед інших майстерень?
— Ми маємо великий досвід у цій справі ще з часів роботи на абразивному заводі. У нас є знання технологічних процесів, а ще напрацьовані організаційні навички роботи великого колективу. А більшість наших колег — прості любителі або самоучки. Та і все ж таки про той факт, що ми працюємо вже більше 30 років, не можна забувати.

 

Чи плануєте і надалі брати участь у ярмарках?
— Звичайно! Ми не звикли стояти на одному місці, а ярмарки, фестивалі, конкурси — ще одна чудова можливість не лише показати свої досягнення і розширити коло поціновувачів, а й надихатися творчою атмосферою та вдалими роботами колег.

 

Сорочинський ярмарок-2019 тривав 20-25 серпня. Щороку у ньому беруть участь українські артисти, а вітає на відкритті та розважає учасників Микола Васильович Гоголь з героями своїх творів.

 

Цікаво, що цей Микола Васильович (насправді Микола Іванович, як поділився із нами Віктор Нагурний) давно товаришує з Ларисою та Віктором, а ще є шанувальником творчості “Доброї глини”.

 

Повернулася творча команда з Великих Сорочинців у доброму гуморі, із великим натхненням на роботу та купою приємних вражень. А ми хочемо тільки побажати успіху у творчій справі, сил та наснаги творити і надалі прославляти свою справу і наше місто Пологи!

 

Євгенія КЛЮЄВА

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

22
Супер
3
Сміх
2
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)