Звернення відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві у Пологівському районі до всіх працюючих

10 Травня в 10:52  0  675

На районіЗвернення відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві у Пологівському районі до всіх працюючих

СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА

 

Аналіз виробничого травматизму показує, що серед причин настання нещасних випадків найчастіше повторюється порушення вимог інструкцій з охорони праці. Це вказує на недостатні знання працівниками змісту інструкцій та низький рівень якості навчання й інструктажів.

 

Згідно вимог законодавства інструктаж з охорони праці на робочому місці проводить безпосередній керівник робіт або фізична особа, яка використовує найману працю за обсягом діючих на підприємстві інструкцій з охорони праці. Інструкції видаються працівнику на руки під час проведення первинного інструктажу або вивішуються на його робочому місці. Безпосередній керівник несе відповідальність за створення безпечних умов праці та за виконання підлеглими працівниками вимог інструкцій.

 

Тому звертаємося до працівників – не погоджуйтесь ставити підпис про інструктаж з охорони праці на робочому місці без одержання інструкцій та фактичного проведення інструктажу. В разі низької якості інструктажу самостійно вивчіть інструкції – заради особистої безпеки ви повинні досконало знати їх зміст.

 

Слід зазначити, що згідно законодавства працівник має право відмовитися від дорученої роботи, якщо є небезпека для його здоров'я або здоров’я оточуючих людей. Він зобов'язаний негайно повідомити про це безпосереднього керівника або роботодавця.

 

Не забувайте – життя та здоров’я в ваших руках!»

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Мищенко-фасады-1.jpg

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

robota_200_200_1.jpg

robota_200_200_2.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)