Для чого пологівець скуповує скляні ялинкові прикраси

2 Грудня 2020 16:01  0  2145

ОсобистістьДля чого пологівець скуповує скляні ялинкові прикраси

У рубриці Газети “куплю” натрапила на цікаву об'яву: куплю старі скляні ялинкові іграшки. Запропонована ціна за товар була невисока. Мене, як журналіста, зацікавило навіщо скуповують подібний товар?


Зв'язалася з покупцем іграшок, у розмові виявилось, що пологівець - колекціонер. Ялинкові старі прикраси скуповує для естетичної насолоди. Павло, саме так представився співрозмовник, за родом діяльності - художник, і як годиться творчим людям - великий поціновувач краси.

 

Щодо скляних ялинкових прикрас, чоловік вважає, що іграшки несуть в собі особливу душевну атмосферу, чого не можна сказати про сучасні прикраси.

 

“Береш у руки. розглядаєш і серце радіє, в такі моменти відчуваєш особливе тепло у душі. Серед таких прикрас часто можна зустріти рідкісні і цінні екземпляри, особливо це стосується іграшок царських часів, “ - коментує Павло.

Є й такі в колекції художника. Якщо вони дійсно рідкісні, за них серед колекціонерів можна вилучити чималу суму. Одна така іграшка може коштувати до 5 тисяч гривень. Загалом в колекції чоловіка налічується понад кілька тисяч старих ялинкових прикрас. Таку кількість назбирав протягом останніх п'яти років.

 

Іграшки, далеко не єдине вподобання Павла. Колекціонер також збирає бронзові та чугунні статуетки, скульптури з фарфору, старовинні знаряддя праці, столові предмети та інше. На свої захоплення готовий щомісяця витратити близько 15 тисяч гривень. Себе фанатом справи чоловік не вважає, через деякий час може легко розстатися з колекційними предметами, продавши їх чи подарувавши іншим людям.

 

Тож, пологівці, напередодні свята Нового року, перебираючи ялинкові прикраси, не поспішайте викидати старі. Переглянувши в “Районці” відповідну рубрику, можете з продажу непотрібного отримати прибуток.


Цікаво, чи є ще серед наших читачів поціновувачі “старовини”? Пишіть про це у коментарях.

 

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

38
Супер
9
Сміх
2
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)