Для талановитих дітей - частково безкоштовні путівки

3 Червня в 09:55  0  864

На районіДля талановитих дітей - частково  безкоштовні путівки

Мають право на оздоровлення у УДЦ «Молода гвардія» та МДЦ «Артек» талановиті і обдаровані діти. Путівки надаються з частковою оплатою в розмірі 20%, 30% або 50% вартості путівки, яка сплачується за рахунок батьків. За рахунок коштів обласного бюджету будуть надаватися путівки до м. Приморськ та м. Бердянськ, за рахунок коштів місцевого бюджету - до м. Бердянськ.


В Пологівському управлінні соціального захисту населення зазначають, що батькам талановитих та обдарованих дітей - переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, необхідно надати до управління копії посвідчення, диплома, грамоти або іншого документа, що підтверджує відповідні досягнення, звання лауреата, дипломанта, переможця олімпіади, конкурсу, фестивалю, змагання, спартакіади, отримані протягом останніх двох років та копію протоколу визначення переможців.

 

Діти бюджетників теж мають скидку


Також у цьому році послугами оздоровлення та відпочинку будуть забезпечені діти, які виховуються в сім’ях, де батьки працюють у бюджетній сфері та на підприємствах державної та комунальної форми власності. За рахунок коштів обласного бюджету шляхом безготівкового перерахування буде частково компенсована вартість путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. Розмір часткової компенсації складає 50 % від загальної вартості путівки, але не більше 3000 гривень за одну путівку. Дитина має право на забезпечення путівкою один раз на рік за умови, що така путівка не надавалася їй у поточному році за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів.

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)