Дітям оезівців влаштували цирк! Есть фото

27 Березня в 14:51  0  821

Пригоди тижняДітям оезівців влаштували цирк!

Турбується керівництво ПрАТ «Пологівський ОЕЗ» не лише про задоволення потреб своїх працівників в організації робочого процесу, а й про дозвілля членів їх родин. 18 та 25 березня для дітей працівників підприємства голова профспілкового комітету Оксана Шатохіна організовувала поїздку до Запорізького цирку. Загалом більше ніж 70 діток відвідали цирк цього разу!


Цирк був незвичайний, а на воді! У 170-ти тоннах води, в обрамленні світло-музичних фонтанів, найбільший з яких досягає 19 метрів у висоту, діти побачили феєричне шоу з виступом циркових артистів міжнародного класу!


На самому старті програми нас зустріли чарівні русалки. Виринувши з води вони підлітали під самий купол цирку!
Діти познайомилися зі справжніми дресированими ведмедями-боцманами і потрапили на піратський корабель. Чарівне дійство відбувалось під водою, на воді, на суші і в повітрі! Своїми унікальними трюками дивували морські котики, папуги, пітони, мавпи та інші екзотичні тварини! Кумедні клоуни змусили плакати від сміху, а фокусники додали таємничості у програмі.


Вразила діточок розіграна боротьба алігатора з людиною на суші і під водою. І ЦЕ ЩЕ НЕ ВСЕ! АКВА-балет і лазерне шоу підкорило навіть дитячу уяву!


Для кожного малюка знайшовся особливий номер, який припав до серця. Були й такі діти, що не змогли обмежитися чимось одним – їм сподобалось УСЕ!


Незабутні враження від побаченого у цирку отримали однозначно всі. І все це завдяки гарному відношенню і роботі профспілкового комітету підприємства!
Задоволення і позитивні емоції діти «повезли» передавати своїм батькам. Що надалі не зможе не відобразитися на продуктивності праці дорослих!

 

 Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Пологи (г.)