Вихованців дитячого будинку пригощали у ресторані «Корона» Есть фото

19 Грудня в 12:01  0  658

ОсвітаВихованців дитячого будинку пригощали у ресторані «Корона»

Передноворічна пора - це час для сюрпризів. Не обов’язково великих, іноді достатньо і маленьких приємностей.


Минула субота для вихованців Пологівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей видалася по-справжньому святковою.


Після відкриття ялинки на головній площі міста більше 30 дітей різного віку із Центру були запрошені на благодійний обід до ресторану “Корона”.


Тут на діток чекав запашний гарячий обід. Запрошені ласували частуваннями, а після для них організували розважальну програму з піснями та танцями.


За словами господаря закладу Арсена Хачатряна, ідея організувати прийом маленьких пологівців у стінах закладу з’явилася давно.


Подібне для Арсена Міграновича - не новинка. Раніше, займаючись іншим бізнесом, він завжди знаходив можливість займатися благодійністю і допомагати дітям, особливо тим, котрі опинилися у складних життєвих обставинах.


Запрошені, у свою чергу, також не прийшли без подарунків. Вихованці дитячого будинку разом із директором закладу Людмилою Симоненко та вихователями підготували для власника ресторану зроблені власноруч новорічні поробки.


Вони залишаться у закладі на пам’ять про теплу і дружню зустріч.


Керівники міста та району, які також привітали вихованців Центру зі святами, подякували Арсену Хачатряну, власнику ресторану «Корона», за увагу, любов і турботу про цих особливих дітей.

 

 

 

 

 

 

Автор: Катерина НІКОЛАЄВА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)