У Пологах діти просять милостиню

26 Вересня в 10:52  0  1525

Події містаУ Пологах діти просять милостиню

Часто в будівлі автовокзалу міста бачимо жінку ромської національності з немовлям на руках. Вона просить милостиню. Поряд “працюють” ще двоє її малолітніх дітей. Дівчинка Ліда на вигляд років семи, підходить до перехожих і просить “дєнєжку” на хліб.

 

Неодноразово журналісти Газети звертались до матері трьох дітей, пояснюючи що вона порушує права дітей і Закон України. Юзепчук Катерина говорить, що не бачить іншого виходу, аби прогодувати сім’ю змушена разом з дітьми просити гроші.

 

Знають про цю родину і наші соціальні служби, у яких вони знаходяться на обліку. За словами матері, вона щомісяця отримує грошову державну допомогу на дітей більш як 10 тисяч гривень. Але просить милостиню, бо для неї це звичний образ життя, так і дітей своїх навчає.


В разі якщо жінку з дітьми пологівці знову бачитимуть з протягнутою рукою, працівники соціальних служб просять звертатися до поліції, бо “Пологівський районний центр соціальних служб для сім'ї дітей та молоді” не має повноважень для притягнення осіб які залучають дітей до жебракування до адміністративної чи кримінальної відповідальності.

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

 

 

Пологи (г.)