Відтепер діти можуть забути про літні шкільні табори

29 Травня в 12:04  0  1879

На районіВідтепер діти можуть забути про літні шкільні табори

Спільним рішенням районного керівництва, керівників навчальних закладу і батьків учнів було прийнято рішення - літні табори на базі шкіл не проводити.

 

Як пояснюють у відділі освіти причиною того стала низька відвідуваність табору дітьми. Крім того діти пільгової категорії, на кого було витрачено кошти з районного бюджету, вже не зможуть скористатися іншими привілеями. Наприклад, отримати путівку на відпочинок і оздоровитися за рахунок бюджету.

 

Нагадаємо, літні шкільні табори проводилися у червні і тривали два тижні. Впродовж яких діти пільгових категорій організовано проводили час на подвір'ї закладу або ж займались творчістю у школі разом з вчителями. Перевагою такого відпочинку було не лише організоване проведення часу, а й надання кожній дитині обов'язкового харчування.

 

Наразі ж у школах залишились діяти лише мовні табори. Де двогодинні заняття з вивчення мов не включають харчування дітей.

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

12
Супер
5
Сміх
8
Жах
35
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...

 

oez_robota_200Х200_260619_3.jpg

 

oez_robota_200Х200_260619_2.jpg

 

oez_robota_200Х200_260619_1.jpg

 

 

 

Пологи (г.)