Вихователі обласних центрів соціально-психологічної реабілітації дітей змагаються за перемогу Есть фото

12 Грудня в 13:19  0  254

Події містаВихователі обласних центрів соціально-психологічної реабілітації дітей змагаються за перемогу

Пологівчанка, вихователь вищої категорії КЗ «Пологівський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Ірина Іваненко стала учасницею обласного конкурсу «Кращий вихователь 2017 року».


Конкурс проводився між вихователями обласних центрів соціально-психологічної реабілітації дітей у Запорізькій області Службою у справах дітей Запорізької обласної державної адміністрації.

 

 

 

Ірина Олександрівна працює у Пологівському центрі з 2012 року, має педагогічний стаж 25 років. У своїй діяльності вихователь застосовує знання основ педагогіки, психології, дитячої та вікової фізіології. Працює за розробленою програмою «Основи економічної культури». На цих заняттях вихователь формує у дітей сучасне економічне мислення, почуття дбайливого хазяїна, працелюбність, старанність, організованість. Під час занять застосовує нетрадиційні методи (дидактичні методи, заняття-подорожі, круглі столи, диспути, відеолекторії). Ірина Олександрівна очолює роботу гуртка «Сходинки до сцени», на заняттях діти опановують ази театральної майстерності.


8 грудня вихователь провела цікаве та пізнавальне заняття для вихованців закладу «Соціальна адаптація дитини в умовах сьогодення». Захід відповідав усім критеріям та умовам конкурсу. Урок сподобався як діткам, так і журі та педагогічному колективу.

 


Підіб’ють підсумки конкурсу у кінці грудня на обласному засіданні координаційної ради при голові обласної державної адміністрації. На переможців чекають грошові винагороди:


1місце – 1000грн,
2місце – 700грн,
3місце – 500грн.


За попередньою інформацією переможців конкурсу оголосять на День захисту дітей.

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА
Фотограф: Микола Дрюченко

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)