Гуляйпільці в шоці: їх дітей лікуватимуть у Пологах Есть фото

20 Листопада в 14:43  0  3829

Новини ГуляйполяГуляйпільці в шоці: їх дітей лікуватимуть у Пологах

З 25 листопада районний лікар педіатр Гуляйпільської ЦРЛ у зв'язку з вагітністю та пологами йде у відпустку. Оголошення про пошук лікаря дитячого відділення було розміщено в газеті та фейсбуці, шукали гуляйпільці педіатрів і в Пологівській та Оріхівській лікарні. Питання укомплектування посади дитячого лікаря у сусідньому районі й досі не вирішено.

 

У зв'язку з чим районне керівництво Гуляйполя прийняло рішення - дітей, які потребують госпіталізації направляти на лікування до педіатричного відділення Пологівської БЛІЛ. Лікувати гуляйпільських дітей у Пологах почнуть з 25 листопада.

Даний факт обурив деяких мешканців гуляйпільського району:

 

“В районі близько 5000 тисяч дітей, яких повинно обслуговувати щонайменше 4 педіатри. Останні декілька років цим займалася районний періатр Азарова Наталія Вікторівна, на якій трималося дитяче відділення нашої лікарні.

 

З 28.11.19 вона йде в декрет, про що повідомила головного лікаря Трусова А.В. і всіх його заступників,ще в серпні. За майже 4 місяці керівництво лікарні не знайшло заміни”, - пише мешканка Гуляйполя Тетяна Рябко.

 

Жінка нарікає на те, що жодної інформації про закриття дитячого відділення не має. Вона навіть надіслала письмовий запит до головного лікаря Гуляйпільської ЦРЛ з проханням повідомити її про прийняті заходи щодо пошуку спеціаліста на місці.

 

 

Головний лікар Пологівської БЛІЛ Роман Кравченко підтвердив інформацію і наголосив про готовність медичних працівників педіатричного відділення взяти додаткове навантаження.

 

Також Роман Васильович зазначив, що ніякого фінансового відшкодування Гуляйпільським районом за надані лікувальні послуги їхнім мешканцям не здійснюватиметься.

 

Тільки після підписання договорів із НСЗУ у Пологівську БЛІЛ зможуть перераховувати кошти за надані послуги пацієнтам із інших районів.

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

19
Супер
7
Сміх
47
Жах
83
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)