Діти оезівців подарували своїм батьками гарний настрій перед Великоднем Есть фото

9 Квітня в 17:20  0  1468

Знай нашихДіти оезівців подарували своїм батьками гарний настрій перед Великоднем

На ПАТ «Пологівський ОЕЗ» стартувала весняна передпасхальна виставка дитячих поробок. Виставка є частою на підприємстві та пройшла цього року під патронатам голови правління Олега Закарлюки.


Традиційно виставочний стіл розмістили у їдальні підприємства, де кожен заводчанин зміг вразитися дитячою фантазією та майстерністю. Участь у виставці прийняли багато дітей працівників ПАТ «Пологівський ОЕЗ». Серед робіт – курочки та півники з курчатками, великодні яйця, пасхальні корзини, рушники та малюнки, картини та вази. І робили маленькі оезіві свої вироби з тих матеріалів, які їм найбільше припали до смаку – нитки, бісер, тканина, кольоровий папір, мішковина, природні матеріали.


Всі поробки приймають участь у конкурсі. За роботу можна проголосувати - поруч на столі стоїть скринька для таємного голосування. Для підрахунку голосів буде створена спеціальна комісія з членів профспілкового комітету, яка наступної середи, 15 квітня, визначить володарів І, ІІ, ІІІ місць. Три переможці отримають цінні призи, інші – заохочувальні.


Такий цікавий захід на пасхальну тематику не тільки ще раз підтверджує, наскільки талановиті наші діти, але й створив святковий настрій для працівників підприємства. Тим паче, що серед поробок були роботи, до композиції який входив символ ОЕЗу жовтогарячий сонях.

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)