Початок літніх канікул у Воскресенській громаді

12 Червня в 10:59  0  579

ОсвітаПочаток літніх канікул у Воскресенській громаді

Цікаво та змістовно розпочався літній відпочинок дітей у Воскресенській громаді. Для цього були створені пришкільні табори з денним перебуванням у Кінськороздорівському НВК, Воскресенському НВК, Воскресенській ЗОШ І-ІІ ступенів та мовні табори у Кінськороздорівському і Воскресенському НВК. Доречі це єдині заклади освіти Пологівщини де були організовані табори денного перебування тривалістю 14 днів та мовні табори тривалістю 10 днів. Крім веселих конкурсів, вікторин, спортивних змагань і квестів у освітніх закладах громади, учні мали змогу відвідувати цікаві екскурсії на заводі «Мінерал», в майстерні Нагурних «Добра глина», краєзнавчому музеї ім.Махно у місті Гуляйполі та у ТОВ «Полетехніка».

 

Заклади освіти спільно із працівниками Воскресенського та Кінськороздорівського будинків культури до Дня захисту дітей провели веселі святкування з конкурсами, піснями,та невеличкими подарунками. До села Воскресенка на свято завітали казкові герої Мальвіна і Буратіно, а в селі Кінські Роздори всім сподобались малюнки на тілі, які виконували працівники будинку культури. Свято вдалось на славу, адже його учасники були щасливі і задоволені – і це головне!

 

Одним із яскравих моментів відпочинку стала театралізована вистава англійською мовою «Спляча красуня» за участю вихованців мовного табору Кінськороздорівського НВК . На це свято з’явились і батьки і бабусі з дідусями учасників дійства, адже воно проходить захопливо і феєрично - і це є вже гарною традицією. Під завісу вчителі іноземної мови вручили учасникам вистави подяки. І учасники і гості отримали масу позитивних емоцій.

 

Отже змістовне дозвілля дітей в руках дорослих тому будемо робити його кращим!

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...

 

Пологи (г.)