Пологівським школам вкрай потрібні паркани? Есть видео

5 Вересня в 15:17  0  1783

Події містаПологівським школам вкрай потрібні паркани?

Сьогодні зранку користувач Ksu Artamonova на своїй сторінці у мережі Фейсбук опублікувала відео ями, яка сильно диміла прямо у дворі Пологівської СРШ № 2.

 


 

Автор вказала, що відео зняте сьогодні о 10:28 та висловила своє обурення тим, що така кричуща ситуація відбувається на шкільному подвір’ї, де грають діти. Відео переадресували Газеті, журналісти якої звернулися до директора Пологівської СРШ № 2 Богдана Волощука за коментарем.

 

Богдан Миколайович зреагував миттєво та пообіцяв розібратися з неподобством. Зателефонував через декілька хвилин.

 

- Я зібрав у своєму кабінеті весь технічний персонал і провів бесіду. Працівники сказали, що вони нічого не підпалювали на подвір’ї, лише викидали зранку сміття до баків, біля яких і знаходиться ця злощасна яма. Сміття в ямі та поруч не було, сміттєвози зранку його забрали. Поряд бігали діти, старшокласники – ніхто не зізнається, хто і що підпалив. Я дав команду засипати яму, - розповів Богдан Волощук і ще раз нагадав, що на території навчального закладу діє сувора заборона паління.

 

За словами директора, проблема полягає в тому, що мешканці мікрорайону, зокрема, вулиць, що прилягають до територій школи, несуть сміття до сміттєвих баків, які стоять на території Пологівської СРШ № 2. Огорожі немає, тому прохід вільний, сміттєві баки набивають вщент, та й попалити багаття у шкільний двір заходять.

 

- Був випадок, коли підлітки підпалили сміття й пішли. Сторож побачив, прибіг, загасив лопатою. Ми боремося з цим постійно, парадоксально, але люди ще й скаржаться на нас за те, що ми не дозволяємо їм засмічувати наше подвір’я і скидати нам своє сміття, - додав директор СРШ № 2.

 

Тож закономірно напрошується думка про те, що навчальним закладам вкрай потрібні паркани – територія школи не має бути прохідним двором! Що з цього приводу думають у Міністерстві?

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)