90-річний Степан Мотруханов: «Я ще з вами поживу!» Есть фото

8 Червня в 17:12  0  748

Знай наших90-річний Степан Мотруханов: «Я ще з вами поживу!»

Цього понеділка, 6 червня, пологівському ветерану Другої світової війни та праці Степану Мотруханову виповнилося 90 років. Свій ювілей він зустрів доволі рішуче, незважаючи на свій солідний вік, і позитивним настроєм міг дати фору молоді.


Маючи серйозні проблеми зі здоров’ям, а найбільш із зором (Степан Васильович, із загрозою сліпоти, дуже погано бачить), дідусь був надзвичайно радий гостям, які приїхали до нього з привітаннями – меру Поліг Юрію Коноваленку, головам міської та районної організацій Ветеранів Олександру Кармазіну та Миколі Степному. Для ювіляра цього дня це був вже другий «захід» з привітаннями від представників місцевої влади – вранці ветерана привітали заступник голови РДА Ірина Півень, депутат районної ради Михайло Малиш та голова Пологівської районної організації інвалідів війни та Збройних сил України Федір Носко.


- Які ж ви всі хороші! – посміхався нам Степан Васильович. – Аби ж я вас краще бачив, було б взагалі чудово. Та ось зроблять мені операцію, то ще приїжджайте, я вас роздивлюся!
Найближчим часом чоловіка, за сприяння народного депутата Вадима Кривохатька, дійсно очікує операція на лівому оці в Запорізькій клініці «Візус».
- Він завітав до мене додому і так потис мені руку, що вона аж заболіла, - ділиться Степан Васильович враженнями від зустрічі з Вадимом Вікторовичем, який після загального прийому навідався до ветерана особисто. – Та я встояв.


Турботливий чоловік, батько, дідусь, пра- та прапрадід, активний відвідувач усіх міських заходів, завзятий працівник (має медаль за 70 років праці на Укрзалізниці), Степан Моруханов не збирається падати духом та і взагалі падати:


- Я ще ж начебто й нічого, ще з вами поживу. І ходитиму всюди з вами, з лівої – чого-чого, а ходити я за 5 років в армії навчився. Аби ви були здорові, то й ми за вами будемо тягнутися.
Бажаємо нашому сильному Ювіляру продовжувати шлях в такому ж життєвому позитиві, найміцнішого здоров’я та надзвичайно ясного погляду! З вами, Степане Васильовичу, підтримка рідних людей, наша і всієї Пологівщини! Ще поживемо!


 

 

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)