Безкоштовна діагностика не запрацює з 1 липня

15 Травня в 07:06  0  916

Здоров'яБезкоштовна діагностика не запрацює з 1 липня

Відкладається на невизначений час

 

Національна служба здоров’я України найймовірніше не встигне запустити програму “Безкоштовна діагностика” до 1 липня 2019 року, як було анонсовано.

 

Про це голова НСЗУ Олег Петренко розповів, відповідаючи на запитання журналістів у вівторок, 14 травня.

 

“Зараз я можу абсолютно чесно сказати, що в мене нема впевненості, що ми стартуємо 1 липня… Ми запустили декларації, потім запустили електронний рецепт, а тут треба запустити електронне направлення. Оцінюючи готовність закладів різного рівня, особливо вторинного, до праці з електронними інструментами показало нам, що технологічно встигнути зробити це до першого липня буде практично неможливо”, – каже Олег Петренко .

 

За словами Петренка, НСЗУ спільно з урядом нині приймають рішення про відтермінування, однак, на скільки саме часу – поки що точно не відомо.

 

Крім того, Петренко зауважив, що поки що не відомо, чи надаватимуть безкоштовно послуги за електронним направленням приватні медичні заклади.

 

Раніше в МОЗ анонсували, що з 1 липня за направленням сімейного лікаря можна буде безкоштовно проходити рентген, УЗД, мамографію, ехокардіографію серця та інші аналізи та діагностичні процедури в будь-якому медзакладі на вибір.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
2
Сміх
6
Жах
12
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

oez_robota_200Х200_22_04_191.jpg

 

 

oez_robota_200Х200_22_04_193.jpg

 

 

 

 

 

Пологи (г.)