Учні хореографічного відділення показали заняття з середини Есть фото

11 Грудня в 13:53  0  1109

КультураУчні хореографічного відділення показали заняття з середини

З метою надання методичної допомоги керівникам танцювальних колективів клубних закладів району і загальноосвітніх закладів 8 грудня вихованці хореографічного відділення Пологівської дитячої школи мистецтв показали уривки уроків з народного, класичного, бального, сучасного танців, з гімнастики.

 

З вступним словом виступила директор школи Лариса Кас’яненко, яка повідомила, що на відділенні навчається 107 учнів, працює три викладачі-Інна Ходус, Крістіна Буренко, Дарина Боярко. Концертмейстерами на відділенні працюють Тетяна Ткачова і Дмитро Апарін. Вихованці з високим рівнем підготовки вносяться до складу зразкового аматорського хореографічного колективу «Овація», керівником якого є Інна Ходус. Зауважила, що у дітей різний рівень підготовки, але вони зараховані на відділення за результатами вступних іспитів і отримують початкову мистецьку освіту згідно з навчальним планом. Директор школи подякувала усім, хто завітав на цей показ.

 

Півтори години учні 8-ми класів і учні профільного класу показували свою роботу. Інна Ходус і Крістіна Буренко періодично зупиняли показ і конкретизували виконання основних рухів українського, класичного танцю. Учні демонстрували танцювальні етюди, як результат своєї визначеної підготовки.

 

В перерві заступник директора школи Раїса Повод провела екскурсію кабінетами хореографічного відділення, це кабінет для теоретичних дисциплін, два танцювальних класи, дві роздягальні. На території відділення розміщена інформаційна дошка з розкладом, планами, новинами, об’явами. Поінформувала, що до розпису занять разом зі спеціальними дисциплінами внесені такі: історія хореографії, музична грамота, музичний інструмент (за вибором учня). Підкреслила, що концертна діяльність учнів не є основною діяльністю. В школі отримують спеціальну освіту. Учнями здаються контрольні уроки, іспити.

 

Після показу до викладачів і учнів зі словами вітань звернулася заступник голови райдержадміністрації Ірина Півень, подякувала за гарну підготовку заходу, підкреслила позитивний ефект для відвідувачів, побажала і на подальше гарних досягнень в навчально-виховному процесі.

 

Зі словами подяки за проведений захід виступила керівник танцювального колективу «Квітень» Кінсько-Роздорівського СБК Оксана Дмитренко.

 

Начальник відділу культури і туризму Марина Діденко привітала учасників заходу, подякувала керівнику установи Ларисі Кас’яненко за створені умови для занять хореографією. Підкреслила той факт, що під час заходу було здійснено показ уривків уроків в хронологічному порядку: учнями як початкової ланки так і випускників. Це дало можливість відвідувачам спостерігати розвиток дітей з кожним новим роком навчання. Побажала вчителям і дітям творчих успіхів.

 

Захід було продовжено активним обговоренням. Гості з працівниками школи сфотографувалися на згадку.

 

Не завжди керівники колективів відкривають завісу тренувань з дітьми. Це відповідально, ризиковано. Діти хвилюються і можуть не справдитись очікування вчителя. Але школа мистецтв практикує такі покази. Цього дня вдалося все. Молодці!

 

Дякуємо сільським головам, що сприяли участі працівників культури у заході.

 

 

За інформацією відділу культури і туризму райдержадміністрації

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)