Де легше заразитися під час ослаблення карантину: лікар попередила українців

12 Травня в 09:55  0  789

Здоров'яДе легше заразитися під час ослаблення карантину: лікар попередила українців

Епідеміолог розповіла, наскільки є небезпечними суспільні місця, які відкрилися з послабленням карантину

 

Де більше і де менше ризику заразитися коронавірусом після послаблення карантину, розповіла епідеміолог Ірина Колесникова в ефірі каналу "Україна 24".

 

- Епідеміологія коронавірусу яка була, така і залишилася. Заразитися контактним шляхом, через волосся, одяг, - це смішно. Заразитися можна при тісному довгому спілкуванні з людиною, яка кашляє і чхає вам в обличчя. Не можна заразитися, якщо, наприклад, на стіл в ресторані чхнув хворий, а якщо це відкритий майданчик - мокроту або вологу взагалі здує, - сказала вона.

 

При цьому є й місця, де небезпека набагато вище, зазначила лікарка: "З перукарнями я б подумала. Наприклад, мені треба пофарбувати волосся, майстер буде в масці, а я без неї. Якщо в залі будуть інші візитери без респіраторів — то є ризик зараження".

 

Колесникова також додала, що після карантину ситуація може повернути в бік поліпшення, оскільки люди вже звикли дотримуватися обмеження.

 

- Думаю, надалі все буде добре - за час карантину люди придбали соціальні звички, дотримуються дистанції, якщо захворіли - сидять вдома, - сказала вона.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
6
Сміх
14
Жах
6
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)