Супрун закликала скасувати медогляди для держслужбовців

20 Червня в 07:11  0  473

Здоров'яСупрун закликала скасувати медогляди для держслужбовців

Держслужбовці від 2003 року зобов'язані проходити щорічні медогляди

 

Міністерство охорони здоров'я України запропонувало скасувати щорічні медогляди для державних службовців.

 

Як повідомила в Facebook в.о. глави відомства Уляна Супрун, відповідний проект наказу вже відправлений на підпис.

 

"За умови узгодження документу з Національним агентством України з питань державної служби та Державним управлінням справами, ми позбавимося ще одного бюрократичного бар'єру. Державні службовці зможуть вільно, як і всі інші, консультуватися щодо стану здоров’я у свого сімейного лікаря та проходити справді потрібні обстеження", - написала вона.

 

Вона нагадала, що держслужбовці від 2003 року зобов'язані проходити щорічні медогляди в медустановах, до яких приписана їх установа.

 

"Хворий ти або здоровий - якщо працюєш на держслужбі - змушений раз на рік проходити всіх лікарів без розбору, без права вибору медустанови і можливості відмовитися", - зазначила Супрун

 

За словами чиновниці, специфіка роботи держслужбовця не вимагає регулярного огляду здорових людей усіма можливими лікарями. А даний метод профілактики в принципі не визнається в розвинених країнах, де за станом здоров'я стежить сімейний лікар, а профілактичні медогляди проводяться за групами ризику.

 

"Регулярні огляди держслужбовців в Україні в основному перетворилися в обхід всіх лікарів з папірцем, щоб отримати позначку "для галочки", а не дійсно якісне обстеження", - додала в.о. міністра.

 

Супрун наголосила, що держслужбовці, як і вся країна, повинні самі вибирати свого сімейного лікаря, регулярно і безкоштовно його відвідувати, спілкуватися і отримувати рекомендації щодо необхідних для здоров'я і профілактики дій.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)