Що знаходять діти у цій липкій речовині? Есть фото

21 Березня в 15:28  0  1534

АсортіЩо знаходять діти у цій липкій речовині?

На стовбурі черешні моя маленька донька виявила липку речовину - деревну смолу. Видно було, що вона виступила нещодавно і ще не встигла добре застигнути.
Дитина інтуїтивно потяглася ручкою до “смакоти”, відірвала шматочок і швидко кинула до рота.


Згадавши себе в дитинстві, я не почала заперечувати, але замислилась над тим, чи є якась користь від вживання таких “ласощів”. Багато хто в дитинстві полюбляв пожувати клею з дерева.

 

Деревна смола - камедь. Це смола, якою дерева лікують себе. Її краплі  проступають там, де виникла тріщина на стовбурі дерева. Коли вона застигає, стає бажаною для звірят, і ...людей!

 

Виявляється у деревної смоли повно корисних властивостей. Ось що говорить головний лікар Пологівського ЦПМСД Анна Дуб про вживання цієї речовини:

 

- Камедь заспокоює шлунок, нормалізує кислотність. Сприяє виведенню токсинів. Ті хто вживають камедь позбавляються від хронічних захворювань і ожиріння. Головне - знати міру. Від надлишку камеді може виникнути метеоризм, коліки, авітаміноз.

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

64
Супер
2
Сміх
0
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

Пологи (г.)