Пологівське локомотивне депо продовжує потужно працювати

14 Квітня в 10:25  0  1499

Події містаПологівське локомотивне депо продовжує потужно працювати

Навіть в умовах коронавірусного карантину Пологівське локомотивне депо Придніпровської регіональної філії АТ «Укрзалізниця» працює надто потужно

 

Тимчасова відміна нічних і регіональних пасажирських поїздів суттєво на обсяг експлуатаційної роботи не вплинула. Тепловози видаються під вантажні поїзди у звичній кількості. Тож у перевізному процесі, як, до речі, й у підготовці тягового рухомого складу до весняного комісійного огляду, задіяні майже усі локомотивні бригади.

 

За підсумками березня обсяг перевезень пологівських локомотивників у Чаплинському, Запорізькому, Комиш-Зорянському та Волновахському напрямках склав 391 млн. 234 тис 700 тонно-км брутто або на 18,1% більше, ніж за аналогічний період минулого року. При цьому середньодобова продуктивність локомотиву перевищила показник річної давнини на 8,6%, його середньодобовий пробіг досяг 511,9 км замість минулорічних 467 км, а кожний вантажний поїзд виявився важчим в середньому на 3,8%.


До цієї статистики доречно додати ще один переконливий аргумент: кількість вантажних, проведених пологівськими локомотивниками до станції Волноваха Донецької регіональної філії АТ «Укрзалізниця». Цьогорічного березня таких поїздів виявилось 172, а рік назад — 112.


— В той же час у ремонтних цехах технічне обслуговування пройшли 160,5 локомотивів. Зокрема другого обсягу 59,5 — магістральних тепловозів серії 2ТЕ116 та 87 маневрових серії ЧМЕ3, — зазначає в. о. начальника Пологівського локомотивного депо Олег Вабілєв. — Та й поточні ремонти тепловозів здійснювались в намічених обсягах. Причому не дивлячись навіть на те, що дехто з працівників допоміжних цехів перебував у вимушеному простої.


Протягом карантинного періоду в депо діє оперативний штаб з питань протистояння поширенню інфекційних захворювань, очолюваний головним інженером Костянтином Голушком. Аби максимально вберегти персонал від вірусного впливу, своєчасно вживаються необхідні організаційні заходи. Зокрема працівники, які забезпечують безперебійність експлуатаційної роботи, але не мають можливості скористатися так званими господарськими поїздами, доставляються на роботу і додому деповськими автівками. Скасовані відрядження, робочі поїздки та виїзні виробничі наради. А інженерний корпус, ремонтники, локомотивні бригади виконують посадові обов’язки виключно у засобах індивідуального захисту.

 

Зрозуміло, всі виробничі та службові приміщення як Пологівського, так й Бердянського і Комиш-Зорянського оборотних локомотивних депо, які є підрозділами Пологівського, а також будинки відпочинку локомотивних бригад не лише регулярно провітрюються, а й декілька разів на добу піддаються вологому прибиранню із застосуванням дезінфікуючих засобів. Як, до речі, й поверхні меблів, перила сходів, дверні ручки, підлоги. Кабіни ж машиністів тепловозів дезінфікуються перед кожним виїздом із депо.


— Для цього протягом карантину депо отримало 200 л дезінфікуючого розчину, — інформує Олег Вабілєв. — Крім того, працівникам видані 300 пар захисних рукавичок і 1 тис. 280 масок. В тому числі 200, придбаних профспілковим комітетом, і понад 600 — багаторазового використання, пошитих деповськими швачками Анастасією Голоборотько та Надією Кореньковою. Проте фахівці нашого відділу постачання не зупиняють пошук можливостей придбання засобів індивідуального захисту та безконтактних термометрів, антисептику, марлевих масок, захисних костюмів.


Всім працівникам депо доведена інструкція щодо порядку дій у разі захворювання або на випадок виявлення колеги з ознаками гострого респіраторно-вірусного захворювання. А перед початком робочого дня керівники усіх відділів і цехів оцінюють стан здоров’я підлеглих і у разі підозри на простуду пропонують відвідати медпункт і виміряти температуру.

 


— У підсумку, — констатує Олег Вябілєв, — вжиті заходи противірусного спрямування дозволяють доволі ефективно протистояти поширенню підступної інфекції, оскільки на сьогодні жодного працівника нашого депо COVID-19 не вразив.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

13
Супер
19
Сміх
5
Жах
9
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)