У вагонному депо Поліг «обшили» авто «кіборгів» Есть фото

29 Грудня в 15:07  0  1865

Знай нашихУ вагонному депо Поліг «обшили» авто «кіборгів»

Пологівець Ігор Чайка служить у 79 аеромобільній бригаді. Разом із іншими хлопцями він захищав Донецький аеропорт. Таких, як він, називають «кіборгами». Нещодавно Ігор поділився із нами приємною новиною, де головними героями є працівники вагонного депо міста Пологи.

 

- Нам із Міноборони видали нову машину «Урал». Але вона була абсолютно не захищена від осколкових чи то автоматних, кулеметних обстрілів... Я звернувся до пологівського вагонного депо. Вони займаються ремонтом вагонів та іншої техніки, попросив у них допомоги, - розповів солдат.

 

 

За його словами, начальник та працівники депо відразу ж погодилися допомогти «кіборгам». Чоловіки у строки виконали роботу на відмінно. Матеріал взяли з порізаних вантажних вагонів.

 

Перевірено! Броня, яку нашили на автомобіль «кіборгів» працівники Пологівського вагонного депо витримала кулеметний і автоматний обстріл.

 

Так постаралися головний інженер Володимир Фоменко, начальник відділу Ігор Матвійко, бригадир Євген Порохня, газоелектрозварники Олександр Кучер та Олександр Порохня, слюсарі Сергій Шиян, Іван Костенко, Василь Черненко.

 

Вони тепер начебто янголи-охоронці для Ігоря Чайки та його товаришів по службі. Молодці чоловіки!

 

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)