У нардепів нема бажання випробувати медичну реформу на собі

21 Листопада в 16:18  0  452

На Вкраїні та у світіУ нардепів нема бажання випробувати медичну реформу на собі

Народні депутати пропонують відхилити законодавчу ініціативу, що могла б зобов’язати їх лікуватися на загальних підставах та виключно у вітчизняних закладах.

 

Раніше парламенту було запропоновано законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про статус народного депутата України» (№6571), який би позбавляв нардепів прав на безоплатне медичне обслуговування у відомчих закладах, включаючи їх близьких осіб.

 

І це було б логічно. Представники народу мали б власним прикладом показати свою віру в ту «прогресивну медичну реформу», за яку вони проголосували. Тим самим довести опонентам, що їх твердження про те, що «60% українців тепер взагалі не зможе реалізувати конституційне право на медичну допомогу», нічим не підкріплене.

 

Ба ні, лікуватися виключно у державних та комунальних закладах охорони здоров'я на загальних підставах і виключно на території України бажання немає. Хоча, на відміну від пересічних громадян, для нардепів це принаймні по кишені.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)