22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни Есть фото

21 Червня в 16:30  0  920

Фоторепортаж22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни

На сьогоднішньому мітингу, присвяченому вшануванню жертв Другої світової, яка для тодішнього Радянського Союзу почалася 22 червня 1941 року, людей було не багато. Здебільшого це керівництво нашого району та держслужбовці. Хіба що випадкові перехожі стали свідками мітингу. 

 

Війна, війна, війна... Війна минувших десятиліть, війна сьогоднішня... Здається люди вже не реагують на це слово. Мабуть тому, що для більшості з них ВІЙНА - це дійсно, тільки слово... Хвилина мовчання, покладання квітів, ще мить і розійшлися по робочим місцям. Так і живемо - хтось біллю війни, хтось - у кращому випадку, співчутливо спостерігає і слухає... 

 

Добре це чи погано? Не знаю. 

Добре, що люди не відчувають на собі липких пальців страху за своє життя. Погано, що люди не цінують миру в своєму місті. 

Війни між сусідами, чвари в родинах, нерозбірливість, симпатії та загравання з тими, хто накликав цю війну в нашу країну... 

 

«Земля, небо. Между землей и небо - война. И где бы ты не был, что б ты ни делал - Между землей и небом - война» - так співав колись Віктор Цой (до речі, сьогодні йому б виповнилося 57)

 

І не дивлячись на все, ця істина непереможна: Світло перемагає темряву, Життя перемагає смерть!

Мир вам, шановні пологівці!

 

Автор: Володимир БОЛЄСТЄВ

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
0
Сміх
0
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...

 

Пологи (г.)