Фоторепортаж з мітингу до Дня Перемоги. Есть фото

9 Травня в 18:41  0  1945

ФоторепортажФоторепортаж з мітингу до Дня Перемоги.

Признаюся, ніколи не любив День Перемоги. Скоріше був байдужим до цієї дати. Можливо тому, що в піонерському дитинстві на це свято нас ганяли строєм і годинами томили на нудних мітингах, в яких ми, діти, нічого не розуміли. А в любій діяльності має бути мета і жива участь...


Цьогорічне свято 9 Травня пройшло не так.


Велелюдний захід до Дня Примирення і Перемоги, що пройшов сьогодні біля Меморіалу Пам’яті в Пологах, зібрав разом багато людей: ветеранів Другої світової, Афганської і сучасної східної війн, школярів, студентів, людей різного віку і соціального статусу, служителів різних конфесій, жителів Поліг, району та гостей з інших міст України. Всі ці люди колоною йшли до меморіалу, а край дороги з квітами стояли діти і молодь. Можливо юне покоління так само, як я колись, не всі і не все  розуміють, але це вже наша сьогодні відповідальність.


Посмішки, обійми, вітання, змішані з сумом, болем втрат та занепокоєння ситуацією на Донбасі - все це було, було щиро і сильно. Ветеранів, які бачили пекло ТІЄЇ війни, поряд із нами все менше і менше. Ось їхній список: Андрій Галиба, Микола Гармата,  Андрій Деревянко, Микола Ковтун, Федір Лінник та Володимир Мельников.

Людей, що бачили або бачать пекло війни нинішньої поряд все більше і більше. І це основна причина не забувати гіркі уроки історії, розказати про них дітям та онукам, а саме головне - в єдності прикладати зусилля для встановлення миру в Україні.


На нашому порталі ви можете переглянути пряму трансляцію з заходу, а також пропонуємо фоторепортаж з події:

#шануймося
P. S. У питаннях, що стосуються фотографій з мітингу, звертайтеся в редакцію газети "Районка" або за телефоном 050-53-063-54 (Володимир, фотограф).

Ми з радістю поділимося із вами доброю пам'яттю. Мир вам.Автор: Володимир БОЛЄСТЄВ

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

19
Супер
4
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

oez_robota_200Х200_22_04_191.jpg

 

 

oez_robota_200Х200_22_04_193.jpg

 

 

 

 

 

Пологи (г.)