Повітряні кульки, листівка та щирі побажання заради дитячої посмішки

1 Червня в 15:07  0  1000

Події містаПовітряні кульки, листівка та щирі побажання заради дитячої посмішки

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це прекрасне свято радості та одвічної надії.


Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Водночас це свято і дорослих - усіх тих, хто завжди поряд з дітьми, хто допомагає їм зростати, навчатися, пізнавати світ. Усміхнені личка, палаючі захватом очі, довірливі обійми маленьких рук - це те, задля чого ми живемо. Робити усе можливе, аби життя дітей було щасливим і безхмарним - всебічно підтримувати обдарованих, заохочувати здібних, розвивати особистість - святий обов'язок кожного з нас.

 

До міжнародного Дня захисту дітей, що святкується у багатьох країнах Світу 1 червня, Пологівським районним центром сім'ї, дітей та молоді разом із працівниками Пологівського районного відділу з питань пробації було проведено вуличну акцію під назвою: “Щаслива дитина — щаслива Україна”. Акція пройшла 31 травня, на центральній вулиці міста.

 

Метою вуличної акції було привітання дітей Пологівщини з нагоди свята, підняття їм настрою, адже немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. З цією метою дітям дарували кольорові повітряні кульки та вручали святкову листівку, бажаючи малим та їх батькам всього найкращого.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей повинна стати одним з найголовніших наших обов'язків.

 

Пологівський РЦСССДМ бажає нашому підростаючому поколінню міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок!

 

  

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)