День миру в Пологівському колегіумі №1:зустріч поколінь

26 Вересня в 10:39  0  1216

ОсвітаДень миру в Пологівському колегіумі №1:зустріч поколінь

З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до Батьківщини, гордості за наших захисників Вітчизни відбулася зустріч учнів 9-А класу КУ «Пологівський колегіум №1» з учасником бойових дій АТО, військовослужбовцем Андрієм Постником.


Також на зустрічі були присутні заступник голови Пологівської РДА Ірина Півень, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Пологівської РДА Ангеліна Устименко, фахівець з соціальної роботи Пологівського РЦСССДМ Юлія Шуляк.


Учні радо вітали воїна-земляка, з хвилюванням слухали про нелегкі будні на сході України, переглянули відео з життя наших захисників, мали змогу приміряти важкі бронежилет та каску, потримати ММГ АКМС, РПГ. У свою чергу Андрій Володимирович надав учням відверті відповіді на запитання, поділився теплими спогадами про роки служби, передав частинку своєї енергії, мужності й оптимізму.


У ході зустрічі панувала атмосфера патріотизму і довіри. Час сплинув непомітно. Спілкування підлітків з героєм війни сприяло ще більшому піднесенню патріотизму в серцях наших школярів.


Саме такими людьми, як Андрій Володимирович, хочеться бачити наших учнів: сильними волею, з міцним характером, впевнених у собі патріотів України.


Міжнародний день миру відзначають у всьому світі із 1982 року за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню. В Україні День миру встановлений Указом Президента в 2002 році і відзначається щорічно 21 вересня.

 

Підготувала соціальний педагог,

класний керівник 9-А класу Тетяна Довбня

 

 

  

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
2
Сміх
2
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)