Поетеса із Тарасівки презентувала свою власну збірку віршів Есть фото

29 Вересня в 16:50  0  1076

Знай нашихПоетеса із Тарасівки презентувала свою власну збірку віршів

Поетеса із села Тарасівка Надія Демченко презентувала свою власну збірку віршів «Відлуння поклику душі»

 

Сьогодні, 29 вересня, у Пологівській центральній районній бібліотеці відбулася визначна подія в житті однієї чудової жінки. 

 

Та знаєте, правильніше буде сказати, що визначна подія сталася у житті української поезії, адже Надія Олександрівна зробила свій внесок у її розвиток. Пологівці давно знайомі із творчістю поетеси, її вірші друкувалися у збірках літераторів та районних газетах і завжди знаходили відгук у серцях читачів.

 

Надія Демченко багато років викладала математику і фізику, має більше 40 років педагогічного стажу. Але в її душі весь цей час жевріла іскорка поета-лірика, і після виходу на пенсію ця іскорка розгорілася. Один за одним на папері почали народжуватися рядки про Україну, природу, людські почуття… Так засіяла ще одна зірочка української поезії.

 

За талант автор вдячна Богові, сільському священику, який благословив її писати вірші, а також своєму дідусеві Микиті, який ще з дитинства прививав любов до рідної землі, до людей, поезії.

 

У Надії Олександрівни багато друзів та однодумців, серед шанувальників її творчості – діти, онуки, колеги, учні та всі, кому поетичне слово близьке до душі. На презентації книги поетеса подякувала всім своїм прихильникам та людям, які їй допомагали випустити збірку.

 

Розділити свято Надії Демченко приїхали бібліотекарі Пологівського району. В знак подяки, вона вручила їм книги зі своїм автографом, які відтепер поповнять полички сільських бібліотек. Привітати поетесу прийшли і поважні гості: голова райдержадміністрації Артур Крупський, його заступник Ірина Півень, начальник відділу культури Марина Діденко, та колеги по перу: Майя Льогких, Петро Банько, Ліна Червоненко, Валентина Мовчан. Кожен мав можливість особисто привітати Надію Олександрівну. Друзі дарували квіти, свої вірші та теплі дружні обійми.

 

Видати книгу – це як дати нове життя, пустити своє слово поміж люди. Мрія простої вчительки сільської школи збулася, і зветься вона «Відлуння поклику душі». Познайомитися із поезією тарасівської поетеси можна і в Пологівській ЦРБ. Директор Тетяна Савічева теж прийняла у колекцію бібліотеки чудову збірку Надії Демченко.

 

До речі, презентація збірки відбулася напередодні Дня вчителя та Дня бібліотекаря. А це добрий знак!

 

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)