Майже всі сімейні лікарі на Пологівщині набрали необхідну кількість пацієнтів

13 Грудня в 11:03  0  1865

На районіМайже всі сімейні лікарі на Пологівщині набрали необхідну кількість пацієнтів

19 473 пологівців вже обрали свого сімейного лікаря і заключили з ним декларацію.


Необхідну кількість декларацій заключили лікарі Пологівської амбулаторії - Ірина Нагайчук, Світлана Ланцова, Марина Шевченко, Ірина Пода, Тетяна Пімкова.

Більшість лікарів сільських амбулаторій також набрали собі пацієнтів.

 

Заключити декларації ще можна з лікарем Лілією Мамаджановою та педіатром Іриною Піхуліною, яка працювала у Пологівській залізничній лікарні.
Мешканці мікрорайону Пологи - 5 можуть звернутися до лікаря Тамари Дудки.

 

Ще трохи і вільних спеціалістів не залишиться. Нагадаємо, що кожен сімейний лікар набирає максимум 2000 пацієнтів, наступним має законне право відмовити. Також варто розуміти, у разі відсутності декларації з лікарем на пацієнта не прийде фінансування для надання йому планової медичної допомоги.

 

Сімейні лікарі нагадують про необхідність підписання декларацій до кінця грудня. Та якщо з об'єктивних причин хтось не зможе цього зробити, панікувати не слід, таких людей також будуть обслуговувати, - говорять лікарі.

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Всего комментариев: 1

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  Володимир Безіменний   alt 13.12.2018 11:33
..."Та якщо з об'єктивних причин хтось не зможе цього зробити, панікувати не слід, таких людей також будуть обслуговувати, - говорять лікарі.".
То вони так тільки говорять.
Вчора, мою знайому, відправили назад, до села , до якого в одну сторону -40 км, тому , що не було договору з сімейним лікарем. А могли б прийняти та попередити про необхідність складання договору і в результаті 250 гривень витрачених на бензин -даремно вилетіли в вихлопну трубу.
Сьогодні, іншу, хвору людину , сімейний лікар навіть не записав на прийом, мотивуючи тим , що вже на сьогодні у неї робочий час на прийом хворих -росписаний.
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)